Je bent nog niet ingelogd
Kensington MagPro© Elite magnetisch privacyscherm voor Surface Pro 8
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
Het Kensington MagPro Elite magnetisch privacyscherm is speciaal ontworpen voor Surface Pro 8 met een 13,0 inch scherm. Dit mat afwerkingsfilm biedt privacybescherming door de scherminhoud voor omstanders onzichtbaar te maken. Het scherm beschikt over een ingebouwde blauwe lichtfilter die oogbelasting kan verminderen bij langdurig beeldschermgebruik. De krasbestendige coating beschermt tegen dagelijkse slijtage. Met magnetische bevestiging is het scherm eenvoudig aan te brengen en verwijderbaar, waardoor het ideaal is voor mobiel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 13.0 inch (33.0cm) |
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 85896517009 |
| Vendorcode | K51700WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.0 inch (33.0cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Surface Pro 9; Surface Pro 10; Surface Pro 13" (11th Ed); Surface Pro 8 |
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Installatietype | Magnetisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896517009 |
| Vendorcode | K51700WW |
| Artikelnr | 1046552 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯