Je bent nog niet ingelogd
Kensington MagPro© Elite Magnetic Privacy Screen Filter voor MacBook Pro 14" (2021)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen Filter is een schermfilter speciaal ontworpen voor MacBook Pro 14 inch uit 2021. Dit filter biedt privacy door het beeld onzichtbaar te maken voor kijkers van opzij. Met de magnetische montage is installatie snel en eenvoudig. Het filter beschikt over een blauwe lichtfilter die oogbelasting kan helpen verminderen tijdens langdurig gebruik. De krasbestendige afwerking helpt het filter en scherm te beschermen tegen dagelijks gebruik. De matte oppervlakteafwerking reduceert reflecties en vermoeide ogen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 85896583707 |
| Vendorcode | K58370WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MacBook Pro 14" (2021 and newer) |
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Installatietype | Magnetisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896583707 |
| Vendorcode | K58370WW |
| Artikelnr | 1047092 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯