Je bent nog niet ingelogd
Kensington MagPro© Elite Magnetic Privacy Screen Filter voor MacBook Pro 16" (2021)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy Screen Filter is speciaal ontwikkeld voor MacBook Pro 16 inch (2021). Dit schermfilter biedt privacy door de beeldhoek aanzienlijk te beperken, zodat omstanders het scherm niet kunnen zien. Het filter beschikt over een matte afwerking die schittering vermindert en reflecties beperkt. De geïntegreerde blauwe lichtfilter helpt oogvermoeidheid te verminderen tijdens langdurig werken. Dankzij de krasbestendige coating blijft het filter duurzaam tegen dagelijks gebruik. De magnetische bevestiging maakt installatie en verwijdering eenvoudig en zonder kleefstof.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 85896583714 |
| Vendorcode | K58371WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MacBook Pro 16" (2021 and newer) |
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Installatietype | Magnetisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896583714 |
| Vendorcode | K58371WW |
| Artikelnr | 1047094 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯