3M PF240W1EM Randloze privacyfilter voor schermen 61 cm (24")
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk 3M
ToepassingMonitor
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
OppervlakteafwerkingGlanzend/Mat, Mat
Blauw Lichtfilter ✓︎
Krasbestendig ✓︎
Verkrijgbaar sindsAugustus 2022
EAN76308415037
Vendorcode7100259460
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
137,95
In winkelmand
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Widescreen✓︎
Schermverhouding 16:10
Certificaten
Certificaten van naleving Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA)
Design
Filterkleur Zwart
Toepassing Monitor
Kleur van het product Zwart
Type product Privacyfilter
Krasbestendig✓︎
Blauw Lichtfilter✓︎
Ergonomie
Afmetingen scherm H x B 527 x 328 mm
Gewicht en omvang
Breedte 527 mm
Gewicht 108 g
Hoogte 328 mm
Kenmerken
Beeldformaat Standaard
Beperkt weergavehoek (tot) 60°
Compatibel met touchscreen ✖︎
Duurzame schermbeschermer✓︎
Eenvoudig aan te brengen✓︎
Eenvoudig verwijderbaar✓︎
Installatietype Magnetisch
Magnetisch✓︎
Makkelijk schoon te maken✓︎
Ondersteunde display-types LCD/CRT
Vingerafdrukbestendig✓︎
Product informatie
EAN76308415037
Vendorcode7100259460
Artikelnr1064710
Merk3M
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
3M Privacyfilter voor lcd-breedbeeldscherm voor desktop 23.8"