Je bent nog niet ingelogd
3M ALCF-P-KIT-MATTE Randloze privacyfilter voor schermen
Levertijd: uitverkocht
De 3M ALCF-P-KIT-MATTE is een randloze privacyfilter ontworpen voor 17,0 inch schermen. Met een matte oppervlakteafwerking vermindert het filter reflecties en biedt comfort tijdens langdurig gebruik. Dit schermfilter helpt uw scherm inhoud privé te houden door de zichthoek te beperken, zodat alleen u het scherm kunt zien. Het is geschikt voor kantooromgevingen waar privacy en schermkwaliteit van belang zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Scherm Diagonaal | 17.0 inch (43.2cm) |
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| EAN | 51128744970 |
| Vendorcode | 7000006400 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
1250,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 17.0 inch (43.2cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Type product | Privacyfilter |
| Blauw Lichtfilter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 43,2 cm (17"), 431,8 mm |
| Diepte | 432 mm |
| Hoogte | 0,53 mm, 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 51128744970 |
| Vendorcode | 7000006400 |
| Artikelnr | 1074863 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten