Je bent nog niet ingelogd
3M BPNMS002 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 34,3 cm (13.5")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De 3M BPNMS002 is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor 13,5 inch laptopschermen. Dit schermfilter biedt bescherming van meerdere kanten met geavanceerde privacytechnologie. Het beschikt over een blauwe lichtfilterfunctie om oogbelasting te verminderen tijdens langdurig schermgebruik. De filterlaag is krasbesten met een duurzame constructie. U kunt kiezen uit een glanzende of matte oppervlakteafwerking, afhankelijk van uw voorkeur. Het product combineert privacy, bescherming en gezondsvriendelijke schermtechnologie in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 13.5 inch (34.3cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338483 |
| Vendorcode | 7100287809 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.5 inch (34.3cm) |
| Schermverhouding | 3:2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Microsoft® SurfaceTM Laptop 3 13.5in, Microsoft® Surface LaptopTM 4 13.5in |
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 215 x 306 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 30,6 cm (12"), 306 mm |
| Hoogte | 21,5 cm (8.46"), 215 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Standaard |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338483 |
| Vendorcode | 7100287809 |
| Artikelnr | 1083304 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯