Je bent nog niet ingelogd
Samsung EF-UX710CTEGWW schermbeschermer voor tablets Antireflectiescherm 1 stuk(s)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Samsung EF-UX710CTEGWW is een antireflectieve schermbeschermer speciaal ontworpen voor tablets met een schermdiagonaal van 11,0 inch. De mat afgewerkte oppervlakte vermindert hinderlijke reflecties en zorgt voor een aangenamer kijkcomfort. Dankzij de krasbestendige eigenschappen biedt deze beschermer langdurige bescherming tegen dagelijks gebruik. De beschermer is eenvoudig aan te brengen en helpt uw tabletscherm in optimale staat te houden. Ideaal voor gebruikers die hun apparaat intensief gebruiken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Toepassing | Tablet |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 8806095111902 |
| Vendorcode | EF-UX710CTEGWW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 FE, Galaxy Tab S10 FE, Galaxy Tab S10 Lite |
| Toepassing | Tablet |
| Kleur van het product | Transparant |
| Type product | Antireflectiefilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 161,5 mm |
| Diepte | 0,2 mm |
| Gewicht | 13 g |
| Hoogte | 250 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type schermbeschermer | Antireflectiescherm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schoonmaakdoekje | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095111902 |
| Vendorcode | EF-UX710CTEGWW |
| Artikelnr | 1086386 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯