Je bent nog niet ingelogd
Trust Privacy Screen Protector 14 inch
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Trust Privacy Screen Protector is een schermfilter speciaal ontworpen voor laptops en monitoren met een schermdiagonaal van 14 inch. Dit product biedt privacybescherming door de zichthoek te beperken, zodat alleen de gebruiker rechtstreeks naar het scherm kan kijken. De privacy screen protector is eenvoudig aan te brengen op het display en helpt gevoelige informatie te beschermen tegen ongewenste blikken van derden. Ideaal voor professionals die veel onderweg werken of op openbare locaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Toepassing | Laptop, Monitor |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 8713439251944 |
| Vendorcode | 25194 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Laptop, Monitor |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Type product | Privacyfilter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 310 mm |
| Diepte | 0,35 mm |
| Gewicht | 43 g |
| Hoogte | 174 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schoonmaakdoekje | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439251944 |
| Vendorcode | 25194 |
| Artikelnr | 1112916 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Privacyfilter voor 14"-laptop
Makkelijk te plaatsen privacyfilter voor 14"-laptops, ideaal voor werken op openbare plekken
Voor niemand anders
Hou je werk voor jezelf met het Primo Privacyfilter. Dit maakt je scherm onzichtbaar voor je omgeving, dus ideaal als je bepaald werk doet op kantoor, in de trein of andere publieke ruimtes.
60 graden vrij
Met een kijkhoek van 60 graden heb jij een perfecte blik op je scherm, maar blijft de inhoud daarop compleet verborgen voor mensen in je omgeving. Dit filter is geschikt voor 14” laptops en houdt je vertrouwelijke werk ook echt geheim.
Van afschermen naar delen
Wil je even je vooruitgang delen met een collega? Geen probleem. Je kunt het filter makkelijk van je scherm afhalen. Zo switch je snel tussen privé werken en samenwerken.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
