Je bent nog niet ingelogd
Trust Primo Privacy Screen Protector 15.6 Inch
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
De Trust Primo Privacy Screen Protector is een schermfilter speciaal ontworpen voor laptops en monitoren met een schermdiagonaal van 15.6 inch. Met zijn matte oppervlakteafwerking vermindert dit accessoire ongewenste reflecties en glans op uw scherm. De filter biedt privacy-bescherming, zodat omstanders het scherm minder goed kunnen zien vanuit schuine hoeken. Dit product is ideaal voor professionele gebruikers die waarde hechten aan schermhygiene en privacy op hun werkplek. De eenvoudige installatie en het slanke ontwerp maken het een praktisch toevoegsel voor uw apparaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Toepassing | Laptop, Monitor |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 8713439251951 |
| Vendorcode | 25195 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
29,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Laptop, Monitor |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Type product | Privacyfilter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 344 mm |
| Diepte | 0,35 mm |
| Gewicht | 53 g |
| Hoogte | 194 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schoonmaakdoekje | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439251951 |
| Vendorcode | 25195 |
| Artikelnr | 1112932 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Privacyfilter voor 15.6"-laptop
Makkelijk te plaatsen privacyfilter voor 15.6"-laptops, ideaal voor werken op openbare plekken
Voor niemand anders
Hou je werk voor jezelf met het Primo Privacyfilter. Dit maakt je scherm onzichtbaar voor je omgeving, dus ideaal als je bepaald werk doet op kantoor, in de trein of andere publieke ruimtes.
60 graden vrij
Met een kijkhoek van 60 graden heb jij een perfecte blik op je scherm, maar blijft de inhoud daarop compleet verborgen voor mensen in je omgeving. Dit filter is geschikt voor 15,6” laptops en houdt je vertrouwelijke werk ook echt geheim.
Van afschermen naar delen
Wil je even je vooruitgang delen met een collega? Geen probleem. Je kunt het filter makkelijk van je scherm afhalen. Zo switch je snel tussen privé werken en samenwerken.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
