Je bent nog niet ingelogd
Kensington Privacy filter - 2-weg verwijderbaar voor Surface Laptop 7 15"
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington Privacy filter is speciaal ontworpen voor uw Surface Laptop 7 met een 15 inch scherm. Deze 2-weg verwijderbare schermfilter biedt flexibele privacybescherming door het beeld alleen zichtbaar te maken vanuit directe hoeken, terwijl omstanders geen inzicht hebben. De filter beschikt over een matte oppervlakteafwerking die reflecties vermindert en een ingebouwd blauwlichtfilter dat helpt bij vermoeide ogen tijdens langdurig gebruik. De verwijderbare installatie maakt het product eenvoudig aan te brengen en schoon te maken zonder beschadiging van uw laptop.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 15.0 inch (38.1cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4049793087627 |
| Vendorcode | 628995 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 15.0 inch (38.1cm) |
| Schermverhouding | 3:2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Surface Laptop 15" |
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4049793087627 |
| Vendorcode | 628995 |
| Artikelnr | 1159303 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯