Je bent nog niet ingelogd
3M Blickschutzfilter BPNDE007 Dell XPS 16/16 10-
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De 3M Blickschutzfilter BPNDE007 is een schermfilter speciaal ontworpen voor Dell XPS 16 laptops met een 16 inch scherm. Dit product biedt privacy door het beperken van de zichthoek, zodat alleen de gebruiker het scherm duidelijk kan zien. De filter heeft een matte afwerking die reflecties vermindert en oogvermoeidheid kan helpen verminderen. Met ingebouwde blauwe lichtfiltering is dit accessoire geschikt voor langdurig beeldschermgebruik. Het filter is eenvoudig aan te brengen en te verwijderen zonder beschadiging van het scherm achter te laten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 51144066049 |
| Vendorcode | 7100369436 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 355 x 226 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 355 mm |
| Gewicht | 42 g |
| Hoogte | 226 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Installatietype | Klapbevestiging + Bevestigingsstrip |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Ondersteunde display-types | LCD/CRT |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 51144066049 |
| Vendorcode | 7100369436 |
| Artikelnr | 1160850 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯