fout meldenFout melden

LevelOne FVT-1104 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Level One
Converter input interface
10Base-T,100Base-TX
Converter output interface
100Base-FX
Aantal LAN poorten
1
Aantal Fibre channel-poorten
1
Kleur product
Zwart
EAN
4015867208069
Vendorcode
FVT-1104
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Auto MDI/MDI-X
check icon
Vezel-optische connector
SC
Ondersteunde glasvezel diameters
50/125,62.5/125 µm
Netstroomadapter
check icon
LED-indicatoren
check icon
Incl. Stroomadapter
check icon
Hoogte
26 mm
Breedte
94 mm
Diepte
71 mm
Gewicht
200 gram
Certificering
CE
Store-and-forward
check icon
Intern
check icon
Ingangsspanning
5 V
Stroom
1 A
Snelle installatiehandleiding
check icon
Draad modus structuur
Single-mode
RoHS compliance
check icon
Auto-negotiation
check icon
Datastroombeheer
check icon
Duplex systeem
Volledig
Ethernet interface type
Fast Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
10,100 Mbit/s
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
10BASE-T,100BASE-TX
Netwerkstandaard
IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Fiber ethernet cabling technologie
100BASE-FX
Land van herkomst
China
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
100 Mbit/s
Mean time between failures (MTBF)
100000 uur
Verbindingstechnologie
Bedraad
Golflengte
1310 nm
Maximaal bereik
60000 m
toon meer
Toon meer
82,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten