fout meldenFout melden

Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Cisco
EAN
882658167003
Vendorcode
SFP-10G-SR
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Vezel-optische connector
LC
Hot-swap
check icon
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Plug and play
check icon
Soort aansluiting
SFP+
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10000 Mbit/s
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
check icon
SFP-zendernorm
SR
Golflengte
850 nm
toon meer
Toon meer
319,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten