fout meldenFout melden

LevelOne FVT-0203TXFC

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (woensdag)
LevelOne FVT-0203TXFC
LevelOne-FVT-0203TXFCLevelOne-FVT-0203TXFCLevelOne-FVT-0203TXFCLevelOne-FVT-0203TXFCLevelOne-FVT-0203TXFCLevelOne-FVT-0203TXFC
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX copper to fiber media converter
Multi-mode fiber transmission up to 2 km
High-quality SC connector
IEEE 802.3af PoE compliant to simplify deployment and installation
Link-loss-forwarding
Provides Link Fault Pass and Far End Fault
DIP Switch for customized configuration
Internal power supply
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Level One
Converter input interface
100Base-TX, 10Base-T, 10Base-T, 100Base-TX
Converter output interface
100Base-FX
Aantal LAN poorten
1
Aantal Fibre channel-poorten
1
Aantal POE poorten
1
Kleur product
Zwart
EAN
4015867125670
Vendorcode
FVT-0203TXFC
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

LED-indicatoren
Activiteit, Link, Stroom
Breedte
158 mm
Diepte
133 mm
Hoogte
40 mm
Vezel-optische connector
SC
Ondersteunde glasvezel diameters
50/125,62.5/125,100/140 µm
toon meer
Toon meer
209,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten