fout meldenFout melden

QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Belangrijkste specificaties

Merk
QNAP
EAN
4713213512180
Vendorcode
TRX-10GSFP-SR-MLX
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Vezel-optische connector
SFP+
Golflengte
850 nm
Maximaal bereik
300
Aansluiting
SFP+
Hoogte
123 mm
Breedte
53 mm
Diepte
19.5, 195 mm
Gewicht
90 gram
toon meer
Toon meer
134,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten