fout meldenFout melden

TP-LINK TL-SM5110-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (donderdag)
TP-LINK TL-SM5110-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
TP-LINK-TL-SM5110-SR-netwerk-transceiver-module-Vezel-optiek-10000-Mbit-s-SFP-850-nmTP-LINK-TL-SM5110-SR-netwerk-transceiver-module-Vezel-optiek-10000-Mbit-s-SFP-850-nmTP-LINK-TL-SM5110-SR-netwerk-transceiver-module-Vezel-optiek-10000-Mbit-s-SFP-850-nm

Belangrijkste specificaties

Merk
TP-LINK
Voltage
3.3 V
EAN
6935364006297
Vendorcode
TL-SM5110-SR
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

SFP transceiver type
Vezel-optiek
Aansluiting
SFP+
Vezel-optische connector
LC (UPC)
Ondersteunde glasvezel diameters
50/125,62.5/125 µm
Golflengte
850 nm
Maximaal bereik
300
toon meer
Toon meer
€ 38,95
27,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.2/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten