fout meldenFout melden

Cisco SFP-10G-LR-C netwerk transceiver module

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Cisco SFP-10G-LR-C netwerk transceiver module

Belangrijkste specificaties

Merk
Cisco
EAN
4260380720059
Vendorcode
SFP-10G-LR-C
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

SFP transceiver type
Vezel-optiek
Aansluiting
SFP+
Vezel-optische connector
LC
Golflengte
1310 nm
Maximaal bereik
10000
toon meer
Toon meer
42,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.2/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten