fout meldenFout melden

LevelOne SFP-3001

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
LevelOne SFP-3001
LevelOne-SFP-3001LevelOne-SFP-3001LevelOne-SFP-3001LevelOne-SFP-3001
850nm VCSEL
Data Rate: 1.25Gbps
Single +3.3V Power Supply
RoHS Compliant and Lead-free
AC/AC Differential Electrical Interface
Compliant with Multi-Source Agreement(MSA)
Duplex LC Connector
Compliance with specifications for IEEE 802.3z Gigabit Ethernet at 1.25Gbps
Compliance with ANSI specifications for Fiber Channel applications at 1.06bps
No configuration or installation software required
Eye Safety Designed to meet LASER Class 1 comply with EN60825-1
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Level One
Voltage
3.3 V
EAN
4015867154663
Vendorcode
SFP-3001
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Breedte
57 mm
Diepte
12 mm
Gewicht
20 gram
Hoogte
13.7 mm
Full duplex
check icon
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Aantal Fibre channel-poorten
1
Aansluiting
SFP
Vezel-optische connector
LC
Tx vermogen max
-3 dBmW
Tx vermogen min
-9.5 dBmW
Ondersteunde glasvezel diameters
50/125,62.5/125 µm
Golflengte
850 nm
Maximaal bereik
550
toon meer
Toon meer
23,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.2/10!
check icon
Achteraf betalen!

Gerelateerde artikelen

✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten