fout meldenFout melden

LevelOne SFP-4200

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
LevelOne SFP-4200
LevelOne-SFP-4200LevelOne-SFP-4200LevelOne-SFP-4200
- Met duplex LC-connector
- Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet
- Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V
- Onder spanning verwisselbaar
- Compliantie met RoHS en zonder lood
- Lage EMI met metalen behuizing
- Industrieel bedrijfstemperatuurbereik van -20°C tot 85°C
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Level One
EAN
4015867181027
Vendorcode
SFP-4200
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Breedte
14 mm
Diepte
8 mm, 84 mm
Gewicht
120 gram
Hoogte
56.6 mm
Full duplex
check icon
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Aantal Fibre channel-poorten
1
Aansluiting
SFP
Vezel-optische connector
LC
Tx vermogen max
4 dBmW
Tx vermogen min
-10 dBmW
Golflengte
850 nm
Maximaal bereik
550
toon meer
Toon meer
59,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!

Gerelateerde artikelen

✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten