fout meldenFout melden

Intellinet 507509 SFP 1000Mbit/s Single-mode netwerk transceiver module

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Manhattan
Voltage
3.3 V
EAN
766623507509
Vendorcode
507509
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Breedte
14 mm
Diepte
57 mm
Gewicht
37 gram
Hoogte
12 mm, 521 mm
Full duplex
check icon
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Aansluiting
SFP
Vezel-optische connector
LC
Tx vermogen max
-3 dBmW
Tx vermogen min
-8 dBmW
Ondersteunde glasvezel diameters
9 - 125, 9/125 µm
Maximaal bereik
10000
toon meer
Toon meer
€ 48,95
42,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.2/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten