fout meldenFout melden

StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR Compatible SM LC 10 km

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge├»nstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

Deze SFP+ biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 10GBase-LR-netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties
Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken
Deze 10 gigabit single-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LR SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat deze SFP+ naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.

Comfortabel en schaalbaar
Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u de SFP+ kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Deze SFP+ transceiver vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring, een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps.

U kunt vertrouwen op SFP10GLRST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Startech
EAN
65030864275
Vendorcode
SFP10GLRST
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Breedte
13.7 mm
Diepte
56.6 mm, 566 mm
Gewicht
22 gram
Hoogte
12.5 mm
Full duplex
check icon
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Aantal Fibre channel-poorten
1
Aansluiting
SFP+
Vezel-optische connector
LC
Golflengte
1310 nm
Maximaal bereik
10000
toon meer
Toon meer
349,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten