Datalogic GM4500-HC-433K1 barcode-lezer
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Datalogic
Draadloos ✓︎
Handheld ✓︎
SensorLaser
Soort scanner1D, 2D
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsNovember 2023
EAN5704174089490
VendorcodeGM4500-HC-433K1
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
699,00
In winkelmand
Specificaties
Accu/Batterij
Eigenschap Waarde
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Capaciteit van de accu/batterij 3250 mAh
Beeldsensor
Sensor Laser
Beveiliging
Frequentie 433 MHz
Design
Internationale veiligheidscode (IP) IP52
Kleur Product Zwart
Soort Draagbare streepjescodelezer
Veiligheidsfunties Chemisch bestendig
Eisen aan de omgeving
Licht niveaus (direct zonlicht) 0 - 100000 Lux
Energie
Aantal lezingen per inzet 80000
Accu/Batterij voltage 12 V
Ingangsspanning 4.5 - 14 V
Oplaadtijd 4 uur
Type stroombron Batterij/Accu
Ergonomie
Aansluitbereik 50 m
Fotokwaliteit
Ondersteund beeldformaat BMP, JPEG, TIFF
Gewicht en omvang
Breedte 109 mm
Diepte 68 mm
Gewicht 235 gram
Hoogte 152 mm
Poorten & interfaces
Draadloos✓︎
Scannen
Golflengte 650 nm
Pitch lees-hoek -65 - 65°
Resolutie optische sensor (WxH) 1280 x 800 Pixels
Soort scanner 1D, 2D
Tilt lees-hoek 0 - 360°
Yaw lees-hoek -65 - 65°
Product informatie
EAN5704174089490
VendorcodeGM4500-HC-433K1
Artikelnr957139
MerkDatalogic
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
Datalogic Gryphon I GM4500 Draagbare streepjescodelezer 1D/2D Laser Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
Datalogic Gryphon I GBT4500 Draagbare streepjescodelezer 1D/2D Laser Zwart
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
359,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Manhattan 179768 barcode-lezer Draagbare streepjescodelezer 1D/2D CCD Zwart
Delock 90518 2,4 GHz barcodescanner 1D en 2D met laadstation - 5 talen