Datalogic PM9600-SR433RBK10 barcode-lezer Draagbare streepjescodelezer 1D/2D Laser Zwart, Geel
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Datalogic
AansluitingUSB
Draadloos ✓︎
Handheld ✓︎
SensorLaser
Soort scanner1D, 2D
Kleur ProductGeel, Zwart
Verkrijgbaar sindsApril 2025
EAN9900003804357
VendorcodePM9600-SR433RBK10
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
969,-
In winkelmand
Specificaties
Accu/Batterij
Eigenschap Waarde
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Capaciteit van de accu/batterij 3350 mAh
Beeldsensor
Sensor Laser
Beveiliging
Frequentie 433 MHz
Certificaten
Certificaten van naleving REACH, RoHS
Design
Internationale veiligheidscode (IP) IP65, IP67
Kleur Product Geel, Zwart
LED-indicatoren✓︎
Soort Draagbare streepjescodelezer
Eisen aan de omgeving
Licht niveaus (direct zonlicht) 0 - 100000 Lux
Energie
Aantal lezingen per inzet 80000
AC-adapter, uitgangsspanning 5 V
Accu/Batterij voltage 3,7 V
Ingangsspanning 5 V
Ondersteund aantal accu's/batterijen 1
Oplaadstation✓︎
Oplaadtijd 3,2 uur
Stroomverbruik 480 mA
Stroomverbruik (typisch) 15 W
Type stroombron Batterij/Accu
Gewicht en omvang
Breedte 79 mm
Diepte 140 mm
Gewicht 425 gram
Hoogte 198 mm