Je bent nog niet ingelogd
Equip Patch Panel 19" Cat.6-/Class E
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
2x
De Equip Patch Panel 19" Cat.6-/Class E is een compacte netwerkoplossing voor professionele installaties. Dit 1U-paneel beschikt over 16 poorten en past perfect in standaard 19"-rackkasten. Met afmetingen van 483 x 44 x 109 mm biedt het een efficiënte ruimtebesteding. Het zwarte ontwerp integreert naadloos in moderne serverkasten. De Cat.6-certificering ondersteunt geavanceerde netwerkapplicaties. Dit patch panel is ideaal voor organisaties die hun netwerkinfrastructuur willen uitbreiden of reorganiseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 16 |
| Hoogte | 483 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4015867111574 |
| Vendorcode | 326416 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Hoogte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 16 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867111574 |
| Vendorcode | 326416 |
| Artikelnr | 797776 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten