Je bent nog niet ingelogd
Lanberg PPUA-1024-B patch paneel 1U
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
Het Lanberg PPUA-1024-B patch paneel is een compacte 1U netwerkoplossing voor professionele installaties. Dit 19-inch rackmonteerbare paneel biedt 24 poorten voor efficiënte kabelorganisatie en connectiviteit. Met een breedte van 445 mm en diepte van 102 mm past het naadloos in standaard rackkasten. Het zwarte ontwerp zorgt voor een professionele uitstraling in serverkasten. Het paneel faciliteert overzichtelijke bekabeling en flexibele netwerkconfiguraties in datacenters en netwerkruimten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 24 |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 5901969428308 |
| Vendorcode | PPUA-1024-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS, Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Gewicht | 700 g |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969428308 |
| Vendorcode | PPUA-1024-B |
| Artikelnr | 962991 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯