Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Riser Cable PCIe 4.0 x16
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
58x
De be quiet! Riser Cable PCIe 4.0 x16 is een hoogwaardige uitbreidingskabel ontworpen voor moderne pc-bouwers. Deze kabel ondersteunt de nieuwste PCI Express 4.0 standaard en biedt volledige compatibiliteit met grafische kaarten en andere PCIe-apparaten. Met een compacte lengte van 20 centimeter is deze riser cable ideaal voor kleine en middelgrote computerbehuizingen. Het product combineert be quiet!'s reputatie voor kwaliteit met de flexibiliteit die nodig is voor creatieve case-layouts en aangepaste builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| PCI Express versie | PCI-E 4.0 |
| Kabellengte | 20 cm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 4260052190227 |
| Vendorcode | BGA12 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Houder voor videokaart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde grafische kaarten | 1 stuk(s) |
| Bandkabel (riser) inbegrepen | ✓︎ |
| Bandkabel (riser) lengte | 20 cm |
| PCI Express versie | PCI-E 4.0 |
| Kabellengte | 20 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express sleufhoeveelheid | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052190227 |
| Vendorcode | BGA12 |
| Artikelnr | 1081861 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
