LC-Power LC-25U3-7W opslagbehuizing
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
InterfaceSATA-600
USB-versieUSB 3.2 Gen 1
Formaat2.5"
Kleur ProductGrijs, Wit
Verkrijgbaar sindsDecember 2016
EAN4260070124716
VendorcodeLC-25U3-7W
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Grijs, Wit
LED-indicatoren✓︎
Behuizing materiaal Kunststof, Metaal
Geheugen
Max. overdracht snelheid 5, 5120 Mbit/s
Gewicht en omvang
Breedte 80 mm
Diepte 126 mm
Gewicht 200 gram
Hoogte 11 mm
Harde schijf
Formaat 2.5"