Je bent nog niet ingelogd
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
# Sony WI-C100 In-ear Draadloos Blauw
De Sony WI-C100 zijn draadloze in-ear oordopjes met Bluetooth-connectiviteit voor onbeperkte bewegingsvrijheid. Met een accuduur van maximaal 25 uur genieten gebruikers van uitgebreide luisterplezier tussen laadmomenten. Deze compacte oordopjes bieden een comfortabel draagcomfort en zijn ideaal voor dagelijks gebruik. De eenvoudige bediening en betrouwbare verbinding maken ze geschikt voor muziek, podcasts en telefoongesprekken onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| EAN | 4548736133945 |
| Vendorcode | WIC100L.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
Huidig
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Beige
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
€ 29,95
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 36,95
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 33,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 25 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 3 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Blauw |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Knop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesprekstijd | 15 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 20 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 9 mm |
| Driver type | Dynamisch |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HFP, AAC, HSP, AVRCP, SBC |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736133945 |
| Vendorcode | WIC100L.CE7 |
| Artikelnr | 1054123 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
