Je bent nog niet ingelogd
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
# Sony WI-C100 In-ear Draadloos Zwart
De Sony WI-C100 zijn draadloze in-ear oordopjes met Bluetooth-connectiviteit voor onbeperkt muziekgenot. Met een accuduur van maximaal 25 uur geniет u lang van uw favoriete nummers zonder frequent opladen. Deze compacte oordopjes bieden comfort voor dagelijks gebruik en zijn ideaal voor onderweg. Perfect voor wie zoekt naar betrouwbare, draadloze audio zonder ingewikkelde installatie. Ontdek het verschil van Sony-kwaliteit in je oren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| EAN | 4548736133846 |
| Vendorcode | WIC100B.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 33,95
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Beige
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
€ 29,95
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 36,95
Sony WI-C100 In-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 25 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 3 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Knop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesprekstijd | 15 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 20 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 9 mm |
| Driver type | Dynamisch |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736133846 |
| Vendorcode | WIC100B.CE7 |
| Artikelnr | 1054126 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
