Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Buds4 In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
# Samsung Galaxy Buds4 In-ear Draadloos Zwart
Ervaar superieure audio met de Samsung Galaxy Buds4, draadloze in-ear oordopjes met geavanceerde Bluetooth-verbinding. Deze oordopjes bieden actieve ruisonderdrukking, waardoor u zich volledig kunt concentreren op uw muziek, podcasts of gesprekken. Het draadloze ontwerp zorgt voor ongestoorde mobiliteit, terwijl de compacte vorm optimaal comfort biedt voor dagelijks gebruik. Perfect voor Samsung-gebruikers en compatibel met andere Bluetooth-apparaten, deze zwarte oordopjes combineren stijl met functionaliteit voor een premium audiobelevenis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 8806097998563 |
| Vendorcode | SM-R540NZKAEUE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 5 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 24 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 6 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 4,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht van linker oordopje | 4,6 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,6 g |
| Oplaadcassette | 45,1 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 51 x 51 x 28,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,1 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 6 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | SSC, AAC, SBC, LC3 |
| Bluetooth-versie | 6.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve EQ | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Virtual Surround-technologie | 360° Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connectortype oplaadstation/opbergdoos | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097998563 |
| Vendorcode | SM-R540NZKAEUE |
| Artikelnr | 1169681 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
