Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy SM-R640 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Oproepen/muziek Bluetooth Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
# Samsung Galaxy SM-R640 - True Wireless Oordopjes
De Samsung Galaxy SM-R640 zijn True Wireless In-ear oordopjes die naadloos met uw apparaten verbinden via Bluetooth. Met noise cancelling-functionaliteit kunt u zich concentreren op uw muziek en gesprekken, ongeacht uw omgeving. Deze oordopjes bieden zowel optimale geluidskwaliteit voor muziekluistering als helder geluid voor telefoongesprekken. Het stijlvolle zwarte ontwerp maakt ze geschikt voor dagelijks gebruik. De draadloze uitvoering geeft u volledige bewegingsvrijheid zonder gedoe met kabels.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 8806097984801 |
| Vendorcode | SM-R640NZKAEUE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 530 mAh |
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 61 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 61 mAh |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 6 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 26 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 7 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 4,5 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 5 uur |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 22 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP57 |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18,1 mm |
| Diepte | 18,1 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 5,1 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,1 g |
| Hoogte | 30,9 mm |
| Oplaadcassette | 44,3 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 28,3 x 51 x 51 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,1 cm |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 6 |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | ✓︎ |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, PBP, TMAP |
| Bluetooth-versie | 6.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve EQ | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Positiesensor | ✓︎ |
| Proximity sensor | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesproken navigatie-instructies | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit oplaadstation | 530 mAh |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097984801 |
| Vendorcode | SM-R640NZKAEUE |
| Artikelnr | 1170712 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
