Je bent nog niet ingelogd
Verbatim TruSound Pro-oorstukjes met nekband Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
# Verbatim TruSound Pro-oorstukjes met nekband Blauw
Ontdek de Verbatim TruSound Pro-oorstukjes, ideaal voor onderweg. Deze draadloze oordopjes bieden Bluetooth-connectiviteit voor naadloze verbinding met uw apparaten. Met geavanceerde noise cancelling technologie minimaliseren ze omgevingsgeluid, zodat u volledig in uw muziek of gesprekken opgaat. Het ergonomische nekband-design zorgt voor een comfortabele pasvorm gedurende langere perioden. Het stijlvolle blauwe design past bij moderne levensstijlen. Perfect voor muziekliefhebbers die kwaliteit en gemak combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Verbatim |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 23942302049 |
| Vendorcode | 30204 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 900 mAh |
| Accuduur | 110 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Signaal/ruis-verhouding | 80 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Draagwijze | Neckband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Silicone, Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Knop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 134 mm |
| Gewicht | 74 gram |
| Hoogte | 18,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 1 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 108,9 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Muziek/Voor elke dag |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | HFP, HSP, A2DP, AVRCP |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Reject call, Afspelen/pauze, Track <, Nummer >, Volume -, Volume + |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 85183000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 23942302049 |
| Vendorcode | 30204 |
| Artikelnr | 1171056 |
| Merk | Verbatim |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
