Je bent nog niet ingelogd
Apple EarPods In-ear Bedraad Wit Lightning
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
6x
# Apple EarPods In-ear Bedraad Wit Lightning
De Apple EarPods zijn klassieke bedrade oordopjes met Lightning-aansluiting, speciaal ontworpen voor Apple-apparaten. Met hun ergonomische in-ear design bieden ze comfortabele pasvorm voor dagelijks gebruik. De oordopjes leveren heldere geluidskwaliteit en zijn voorzien van een ingebouwde microfoon voor telefoongesprekken. Dankzij de directe Lightning-verbinding hebt u een betrouwbare, stabiele audioconnectie zonder draadloze interferentie. Perfect voor gebruikers die een eenvoudige, beadrade oplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Frequentiebereik | 5 - 21.000 Hz |
| Aansluiting | Lightning |
| Kabellengte | 1.40 m |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 190198001733 |
| Vendorcode | MMTN2ZM/A |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Digitaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 10 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 - 21.000 Hz |
| Gevoeligheid | 109 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aantal knoppen | 2 |
| Aansluiting | Lightning |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Kabellengte | 1.40 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✖︎ |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Meegeleverde Headset connectors | iPhone-plug |
| NFC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 45 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opbergetui | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 190198001733 |
| Vendorcode | MMTN2ZM/A |
| Artikelnr | 984200 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Anders dan bij de veelvoorkomende ronde oortjes is het ontwerp van de EarPods gebaseerd op de geometrie van het oor. Hierdoor zitten ze voor veel meer mensen een stuk comfortabeler dan gewone oortjes.
De luidsprekers van de EarPods zijn ontworpen om de uitvoer te maximaliseren en het geluidsverlies tot een minimum te beperken, voor een optimale geluidskwaliteit.
De EarPods met Lightning-connector hebben ook een ingebouwde afstandsbediening waarmee je het volume instelt, het afspelen van muziek en video regelt en gesprekken beantwoordt of beëindigt met een kneepje in het snoer.
De luidsprekers van de EarPods zijn ontworpen om de uitvoer te maximaliseren en het geluidsverlies tot een minimum te beperken, voor een optimale geluidskwaliteit.
De EarPods met Lightning-connector hebben ook een ingebouwde afstandsbediening waarmee je het volume instelt, het afspelen van muziek en video regelt en gesprekken beantwoordt of beëindigt met een kneepje in het snoer.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
