Je bent nog niet ingelogd
HP Desktop Mini DVD Super Multi-Writer ODD Module
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
De HP Desktop Mini DVD Super Multi-Writer ODD Module is een compacte externe optische drive in zwart, ontworpen voorHP Desktop Mini-systemen. Dit apparaat biedt veelzijdige dvd-schrijf- en leesfunctionaliteiten, waardoor het geschikt is voor het afspelen en creëren van optische media. De module integreert naadloos met compatibele HP-desktopsystemen en biedt een praktische oplossing voor gebruikers die externe opslagcapaciteit nodig hebben voor hun digitale inhoud en gegevens.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 888793972816 |
| Vendorcode | K9Q83AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 22.8 mm |
| Diepte | 177 mm |
| Gewicht | 0.71 kg |
| Hoogte | 174.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 888793972816 |
| Vendorcode | K9Q83AA |
| Artikelnr | 114592 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Voeg een SuperMulti dvd-writer toe aan uw HP Desktop Mini pc met de HP Desktop Mini dvd SuperMulti-writer optische drive-module.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯