Je bent nog niet ingelogd
Megekko M1 Optical Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
51x
De Megekko M1 Optical Gaming Muis is een bekabelde invoerapparaat speciaal ontworpen voor gamers. Met de geavanceerde PixArt PMW 3389 sensor biedt deze muis een maximale resolutie van 26000 dpi en een polling rate van 1000 Hz voor responsieve prestaties. Het ergonomische ontwerp weegt slechts 86 gram en beschikt over zeven programmeerbare knoppen voor uitgebreide controle. De muis wordt aangevuld met RGB LED verlichting, perfect voor gamingers die stijl en functionaliteit combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Sensor | PixArt PMW 3389 |
| Resolutie (max) | 26000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 7 |
| Gewicht | 86 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 8720844048977 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 69,95
laatste 90 dagen: 69,95
49,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Draadloos | ✖︎ |
| Type Sensor | Optisch |
| Sensor | PixArt PMW 3389 |
| Resolutie (max) | 26000 dpi |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Max. Versnelling | 30 G |
| Max. Snelheid | 150 ips |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 7 |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Gewicht | 86 gram |
| Materiaal | ABS |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| EAN | 8720844048977 |
| Artikelnr | 296776 |
| Merk | Megekko |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Megekko M1 Optical Gaming Mouse
De Megekko M1 gaming muis is ontworpen met de behoeften van fanatieke gamers in gedachten. Met zijn universele USB-aansluiting is de Megekko M1 compatibel met alle Windows-systemen, waardoor hij eenvoudig te integreren is in je bestaande setup.
De Megekko M1 is uitgerust met de gerenommeerde Pixart PWM 3389 sensor, die garant staat voor nauwkeurige en snelle tracking, essentieel voor het behalen van topprestaties in elke game. Met een snelle pollingrate van 1000Hz en een dpi-bereik van 50 - 26.000 speel je jouw games op wedstrijdniveau zonder enige vertraging.
Dankzij speciaal door ons geselecteerde Kailh switches is de muis responsiever dan traditionele muizen. Deze mechanische switches zijn speciaal ontworpen voor gamers en geven een ultrasnelle respons en een prettige feedback.
Met de twee knoppen bovenop de muis pas je de RGB-verlichting aan naar jouw voorkeur of schakel je eenvoudig tussen verschillende DPI-instellingen, zodat je in elke situatie de perfecte gevoeligheid hebt. De extra knoppen aan de zijkant van de muis maken niet alleen gamen, maar ook dagelijkse taken, zoals surfen op het web, sneller en eenvoudiger.
Met 7 programmeerbare knoppen stel je de muis precies zo in als je wenst. Ook kun je in de software macro’s instellen, zodat jouw ingestelde acties direct uit te voeren zijn onder een enkele klik.
De Megekko M1 gaming muis is ontworpen met de behoeften van fanatieke gamers in gedachten. Met zijn universele USB-aansluiting is de Megekko M1 compatibel met alle Windows-systemen, waardoor hij eenvoudig te integreren is in je bestaande setup.
De Megekko M1 is uitgerust met de gerenommeerde Pixart PWM 3389 sensor, die garant staat voor nauwkeurige en snelle tracking, essentieel voor het behalen van topprestaties in elke game. Met een snelle pollingrate van 1000Hz en een dpi-bereik van 50 - 26.000 speel je jouw games op wedstrijdniveau zonder enige vertraging.
Dankzij speciaal door ons geselecteerde Kailh switches is de muis responsiever dan traditionele muizen. Deze mechanische switches zijn speciaal ontworpen voor gamers en geven een ultrasnelle respons en een prettige feedback.
Met de twee knoppen bovenop de muis pas je de RGB-verlichting aan naar jouw voorkeur of schakel je eenvoudig tussen verschillende DPI-instellingen, zodat je in elke situatie de perfecte gevoeligheid hebt. De extra knoppen aan de zijkant van de muis maken niet alleen gamen, maar ook dagelijkse taken, zoals surfen op het web, sneller en eenvoudiger.
Met 7 programmeerbare knoppen stel je de muis precies zo in als je wenst. Ook kun je in de software macro’s instellen, zodat jouw ingestelde acties direct uit te voeren zijn onder een enkele klik.
Toon meer
Productvideo
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯





