Je bent nog niet ingelogd
Gembird PC-186-VDE electriciteitssnoer
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
Het Gembird PC-186-VDE electriciteitssnoer is een netvoedingskabel uit de categorie netsnoeren. Dit snoer is uitgerust met een IEC-320 C13 stekker en heeft een lengte van 1,80 meter, wat het geschikt maakt voor verschillende toepassingen. Het product is in zwart uitgevoerd en voldoet aan VDE-normen, wat duidt op veiligheid en kwaliteit. Het snoer is een betrouwbare verbindingskabel voor uw elektronische apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Stekker | IEC-320 C13 |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716309010184 |
| Vendorcode | pc-186-vde |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 183 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC-320 C13 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309010184 |
| Vendorcode | pc-186-vde |
| Artikelnr | 159103 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯