Je bent nog niet ingelogd
ACT Stroom splitskabel randaarde stekker CEE7/7 male (haaks) - C13 splitsing op: 1,00 m
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
1x
De ACT Stroom splitskabel randaarde stekker is een praktische netsnoer voor uw elektronische apparatuur. Met een CEE7/7 male stekker (haaks) aan één zijde en een C13 splitsing aan de andere zijde, biedt deze kabel flexibiliteit bij het aansluiten van meerdere apparaten. De kabel is uitgevoerd in zwart en heeft een lengte van 1,00 meter, wat voldoende is voor korte afstanden. Dit netsnoer is geschikt voor gebruik in verschillende kantoor- en huishoudomgevingen waar meerdere verbindingen nodig zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Stekker | IEC-320 C13 |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065113921 |
| Vendorcode | AK5050 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal aders | 3 |
| Aderdoorsnede mm | 0.75 mm |
| Adermateriaal | Koper |
| Connector A | CEE 7/7 haaks male x1 |
| Connector B | IEC 60320 C13 angled female x2 |
| Connector type | CEE7/7, C13 |
| Kabel na splitsing | 3x 0,75 mm |
| Kabel voor splitsing | 3x 1,00 mm |
| Kabelkleur | Zwart |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Kabelmantel | PVC |
| Keurmerk | CE, VDE |
| Kleurnummer | RAL 9011 |
| Max. werktemperatuur | 70 C |
| Min. werktemperatuur | 0 C |
| Spanning | 250 V |
| Splitsing op | 1 m |
| Stroom | 6 A |
| Totale lengte | 1,80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065113921 |
| Vendorcode | AK5050 |
| Artikelnr | 164956 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Een voedingskabel zorgt voor de stroomtoevoer aan actieve apparatuur. ACT voorziet in vele soorten voedingskabels: CEE 7/7, Euro, UK, USA, Italiaanse, Deense en Zwitserse kabels.
ACT levert voedingskabels met de volgende connectoren CEE 7/7, IEC60320 C5, C7, C13, C14, C19, C20 en IEC60309 CEE1.
Daarnaast biedt ACT verschillende soorten voedingssplitkabels en voedingskabels in de volgende kleuren: zwart, wit, rood, blauw, groen en geel.
ACT levert voedingskabels met de volgende connectoren CEE 7/7, IEC60320 C5, C7, C13, C14, C19, C20 en IEC60309 CEE1.
Daarnaast biedt ACT verschillende soorten voedingssplitkabels en voedingskabels in de volgende kleuren: zwart, wit, rood, blauw, groen en geel.
Toon meer
Vergelijkbare producten