Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com Remote Cable Tester
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
1x
De StarTech.com Remote Cable Tester is een veelzijdige kabeltesters uit de Kabels categorie. Dit hulpmiddel ondersteunt meerdere aansluitingstypen waaronder BNC, RJ-11, RJ-12, RJ-45, USB-A en USB-B. Dit maakt het geschikt voor het testen van diverse soorten kabels in professionele en privé-omgevingen. Met ondersteuning voor deze verschillende connectoren kunt u snel en eenvoudig de integriteit van uw netwerkbanden, telefoongeleiding en USB-verbindingen controleren. Een praktische oplossing voor onderhouds- en diagnosewerk aan kabelinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Aansluiting | BNC, RJ-11, RJ-12, RJ-45, USB-A, USB-B |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
| EAN | 65030777988 |
| Vendorcode | REMOTETEST |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | UTP/STP-kabeltester |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Gewicht | 170 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | BNC, RJ-11, RJ-12, RJ-45, USB-A, USB-B |
| Testtype | Kortsluitingstesten, Transmissie testen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030777988 |
| Vendorcode | REMOTETEST |
| Artikelnr | 1030949 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Deze professionele multi-functie kabel tester biedt een eenvoudige manier om RJ45, RJ11, USB en BNC kabels te tester waardoor tijdverlies en problemen worden vermeden.
Toon meer
Vergelijkbare producten
