Je bent nog niet ingelogd
Equip 129968 netwerkkabeltester Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Equip 129968 netwerkkabeltester in zwart is een veelzijdige testapparatuur voor diverse kabelverbindingen. Dit instrument ondersteunt meerdere aansluitingstypen, waaronder BNC voor coaxiale kabels, RJ-11 en RJ-12 voor telecommunicatie, en RJ-45 voor Ethernet-netwerken. De tester stelt professionals en technici in staat om netwerkinstallaties snel en eenvoudig te controleren. Met ondersteuning voor verschillende connectortypen is dit gereedschap geschikt voor diverse netwerkdiagnostische taken in zowel professionele als privé-omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Aansluiting | BNC, RJ-11, RJ-12, RJ-45 |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 4015867236550 |
| Vendorcode | 129968 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | UTP/STP-kabeltester |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 9 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 109 mm |
| Diepte | 23,5 mm |
| Gewicht | 160 g |
| Hoogte | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✖︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RJ-45 ports hoeveelheid | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Aansluiting | BNC, RJ-11, RJ-12, RJ-45 |
| Testtype | PoE testing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867236550 |
| Vendorcode | 129968 |
| Artikelnr | 962204 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯