Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com LOOPBACKMTPSM9125M netwerkkabeltester Glaskabeltester Zwart, Groen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com LOOPBACKMTPSM9125M is een professionele glaskabeltester speciaal ontworpen voor het testen van glasvezelverbindingen. Dit compacte testapparaat met zwart-groene afwerking is ideaal voor netwerkprofessionals en installateurs die de integriteit van hun glasvezelkabels willen verifiëren. De tester biedt een betrouwbare manier om potentiële connectiviteitsproblemen vroegtijdig op te sporen en onderhouds- of installatieproblemen snel te diagnosticeren. Perfect voor gebruik in datacenters, kantooromgevingen en telecommunicatietoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 65030922678 |
| Vendorcode | LOOPBACKMTPSM9125M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA), CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Type product | Glaskabeltester |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 20,1 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Gewicht | 4 g |
| Hoogte | 9,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | MPO/MTP |
| Testtype | Loopback-test |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030922678 |
| Vendorcode | LOOPBACKMTPSM9125M |
| Artikelnr | 977882 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯