fout meldenFout melden

DeLOCK 86347 kabeladapter/verloopstukje

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (woensdag)
Deze module van Delock kan worden gebruikt om glasvezelkabels uit te breiden. Met zijn gestandaardiseerde afmetingen kan het worden gebruikt voor eenvoudige snapin-montage in bijv. Een Keystone-patchpaneel, voorplaat of opbouwdoos.

Specificaties:
Aansluitingen: 1 x LC Duplex vrouw> 1 x LC Duplex vrouw Voor multimode vezel Fosfoor bronzen huls Met stofkap Voor Keystone poorten met 19,2 x 14,9 mm Kleur: wit Afmetingen LxBxH: ca. 29,2 x 22,1 x 17,8 mm Systeemvereisten Een vrije LC-duplexstekker

Inhoud:
Keystone-module

toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Kleur van het product
Bruin, Wit
Breedte
29,2 mm
Diepte
17,8 mm
Hoogte
22,1 mm
Aansluiting 1
LC Duplex
Aansluiting 2
LC Duplex
EAN
4043619863471
Vendorcode
86347
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
6,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten