fout meldenFout melden

ACT FA2019 glasvezeladapter

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
ACT FA2019 glasvezeladapter
thumbnail product afbeeldingthumbnail product afbeeldingthumbnail product afbeeldingthumbnail product afbeelding
- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd
- Quick lock

- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd
- Quick lock
toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Kleur van het product
Zwart
Draad modus structuur
Multimode
Aantal connectors
24
Aansluiting type
LC
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Categorie
OM3
EAN
8716065316056
Vendorcode
FA2019
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
219,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten