fout meldenFout melden

ACT iber optic LC-APC quad adapter singlemode OS2

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
ACT iber optic LC-APC quad adapter singlemode OS2

Alle specificaties

Kleur van het product
Groen
Draad modus structuur
Single-mode
Aantal connectors
4
Aansluiting type
LC/APC
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Categorie
OS2
Materiaal huls
Zirkonium-keramiek
EAN
8716065013672
Vendorcode
EA1021
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
5,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten