fout meldenFout melden

ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST/ST

Levertijd: minimaal 10 dagen
ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST/ST

Alle specificaties

Kleur van het product
Rood
Draad modus structuur
Single-mode
Aantal connectors
2
Aansluiting type
ST/ST
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Materiaal huls
Zirkonium-keramiek
EAN
8716065351019
Vendorcode
EA2004
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
3,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten