fout meldenFout melden

ACT FA2046 MPO/MTP 1stuk(s) Wit glasvezeladapter

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
ACT FA2046 MPO/MTP 1stuk(s) Wit glasvezeladapter
thumbnail product afbeeldingthumbnail product afbeeldingthumbnail product afbeelding
Low loss adapter 6 MTP®-MPO naar 6 MTP®-MPO adapters. Geschikt voor Singlemode en Multimode, is geproduceerd volgens de hoge ACT standaard.

- Quick lock

• Quick lock
toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Kleur van het product
Wit
Draad modus structuur
Multimode, Single-mode
Aantal connectors
6
Aansluiting type
MPO/MTP
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
EAN
8716065357226
Vendorcode
FA2046
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
78,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten