fout meldenFout melden

ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter OM3 - [EA1015]

Levertijd: minimaal 10 dagen
ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter OM3 - [EA1015]

Alle specificaties

Kleur van het product
Aqua-kleur
Draad modus structuur
Single-mode
Aantal connectors
2
Aansluiting type
SC/SC
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Categorie
OM3
Materiaal huls
Zirkonium-keramiek
EAN
8716065345315
Vendorcode
EA1015
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
3,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten