Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com LCLCSMCOUPLER glasvezeladapter LC/UPC 1 stuk(s) Blauw, Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De StarTech.com LCLCSMCOUPLER is een glasvezeladapter met LC/UPC-aansluitingen, ontworpen voor professionele netwerkinstallaties. Dit adapterstuk maakt eenvoudige verbindingen tussen glasvezelkabels mogelijk en ondersteunt betrouwbare datatransmissie. Met zijn compacte ontwerp en standaard LC/UPC-connectoren integreert het naadloos in bestaande infrastructuren. Het product is beschikbaar in een combinatie van blauwe en witte kleuren. Deze adapter is geschikt voor organisaties die hun glasvezelnetwerkinstallaties willen uitbreiden of reorganiseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC/UPC |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 65030922630 |
| Vendorcode | LCLCSMCOUPLER |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA), CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw, Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 12,9 mm |
| Diepte | 25,7 mm |
| Gewicht | 3 g |
| Hoogte | 15,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draad modus structuur | Single-mode |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal connectors | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC/UPC |
| Duplex | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030922630 |
| Vendorcode | LCLCSMCOUPLER |
| Artikelnr | 978378 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯