Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX IB-HUB1437-CPD Bedraad USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
3x
De ICY BOX IB-HUB1437-CPD is een bedraade USB-hub met USB 3.2 Gen 2 connectiviteit, ideaal voor snelle gegevensoverdracht tot 10000 Mbit/s. Deze compacte hub beschikt over 2 USB-poorten en 2 USB-C poorten, waardoor u meerdere apparaten tegelijk kunt aansluiten. Met een vermogen van 100W USB Power Delivery kunt u ook devices opladen terwijl u werkt. De hub heeft een korte kabel van 30 centimeter en is uitgevoerd in zwart.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| Max. overdracht snelheid | 10000 Mbit/s |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Aantal USB poorten | 2 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Kabellengte | 0.30 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4250078174981 |
| Vendorcode | 61164 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Kabellengte | 0.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 50 gram |
| Hoogte | 135 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| Aantal USB poorten | 2 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Audio aansluiting | ✖︎ |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. overdracht snelheid | 10000 Mbit/s |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Netstekker | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos opladen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078174981 |
| Vendorcode | 61164 |
| Artikelnr | 1163492 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Hans_LD
Herzien: 13-05-2026
5 dagen in bezit
Levert niet altijd de beloofde snelheid.
Het eerste geleverde product was defect maar dat is snel vervangen door megekko (goede service). De vervanger haalt via de USB poort nog steeds niet de snelheid die mijn T7 haalt als ik hem rechtstreeks (met dezelfde kabel) op die poort aansluit. Als de Icy box via de TB4/USB4 poort wordt aangesloten, wordt de snelheid wel gehaald.