Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com PCI2S1P2 interfacekaart/-adapter Intern Serie
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De StarTech.com PCI2S1P2 interfacekaart/-adapter biedt een praktische oplossing voor het toevoegen van seriële poorten aan uw desktop- of servercomputer. Met één PCI-slot en drie seriële poorten, kunt u gemakkelijk apparaten zoals modems, POS-terminals of industriële machines aansluiten. De kaart is geschikt voor zowel PCI- als PCI-X-systemen, waardoor u flexibiliteit heeft bij het installeren. Deze interfacekaart kan een nuttige toevoeging zijn voor uw systeem, hoewel de specifieke prestaties en compatibiliteit kunnen variëren afhankelijk van uw configuratie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Intern | ✓︎ |
| Slots (aantal) | 1 x |
| Hostinterface | PCI/PCI-X |
| Output interface | Serie |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 65030891301 |
| Vendorcode | PCI2S1P2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 21,6 mm |
| Diepte | 134 mm |
| Gewicht | 141 g |
| Slots (aantal) | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | PCI/PCI-X |
| Output interface | Serie |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Uitbreidingskaart vormfactor | Volledige hoogte / Laag profiel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 0,0015 Gbit/s |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Flow Control type | Nee, RTS/CTS, XON/XOFF |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Stop bits | 1, 1.5, 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Baud snelheid | 115,2 Kbit/s |
| Chipset | ASIX - MCS9865 |
| Data bits | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Parity bit | Even, Mark, Nee, Odd, Ruimte |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030891301 |
| Vendorcode | PCI2S1P2 |
| Artikelnr | 1018711 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Deze PCI 1x parallelle en 2x seriële combokaart kan in één beschikbaar PCI slot van uw computer worden geïnstalleerd (waardoor 2 tot 3 uitbreidingssloten worden bezet, afhankelijk van het profiel) en voegt een DB25 IEEE 1284 parallelle poort en twee DB9 RS 232 seriële poorten aan uw systeem toe.
De controllerkaart is uitgerust met een Asix MCS9865 chip, waarmee u een DB25 parallel apparaat op uw desktopcomputer kunt aansluiten. De parallelle poort is ideaal voor het aansluiten van printers, scanners, plotters, POS terminals, PLC's, wetenschappelijke sensoren, medische apparatuur of oscilloscopen. De parallelle (LPT) poort ondersteunt SPP/Byte/Nibble/ECP/EPP modi en IEEE 1284 voor snelheden tot 1,5 Mbps.
Met de Asix MCS9865 chip kunt u met dezelfde controllerkaart ook twee DB9 apparaten aansluiten die compatibel zijn met de 16C550 UART industriestandaard. De seriële poorten zijn ideaal voor de aansluiting van POS terminals, seriële printers, PLC's, besturing/automatisering in fabrieken, wetenschappelijke sensoren, medische apparatuur, scanners en oscilloscopen. De seriële (COM) poorten ondersteunen bidirectionele RS232 snelheden tot 115,2 Kbps per poort, 256 byte FIFO buffer en 9e databit.
Omdat diverse besturingssystemen worden ondersteund, waaronder Windows (7 en hoger) en Linux (2.6.x tot 5.x alleen LTS-versies), kan deze PCI seriële/parallelle kaart gemakkelijk worden geïntegreerd in gemengde omgevingen. Omdat de kaart al is voorzien van 2 full-profile steunen, en 3 optionele low-profile steunen worden meegeleverd, kan hij gemakkelijk worden geïnstalleerd ongeacht de vormfactor van de behuizing.
Voegt een LPT parallelle poort toe
De controllerkaart is uitgerust met een Asix MCS9865 chip, waarmee u een DB25 parallel apparaat op uw desktopcomputer kunt aansluiten. De parallelle poort is ideaal voor het aansluiten van printers, scanners, plotters, POS terminals, PLC's, wetenschappelijke sensoren, medische apparatuur of oscilloscopen. De parallelle (LPT) poort ondersteunt SPP/Byte/Nibble/ECP/EPP modi en IEEE 1284 voor snelheden tot 1,5 Mbps.
Voegt een COM seriële poort toe
Met de Asix MCS9865 chip kunt u met dezelfde controllerkaart ook twee DB9 apparaten aansluiten die compatibel zijn met de 16C550 UART industriestandaard. De seriële poorten zijn ideaal voor de aansluiting van POS terminals, seriële printers, PLC's, besturing/automatisering in fabrieken, wetenschappelijke sensoren, medische apparatuur, scanners en oscilloscopen. De seriële (COM) poorten ondersteunen bidirectionele RS232 snelheden tot 115,2 Kbps per poort, 256 byte FIFO buffer en 9e databit.
Vele installatieopties
Omdat diverse besturingssystemen worden ondersteund, waaronder Windows (7 en hoger) en Linux (2.6.x tot 5.x alleen LTS-versies), kan deze PCI seriële/parallelle kaart gemakkelijk worden geïntegreerd in gemengde omgevingen. Omdat de kaart al is voorzien van 2 full-profile steunen, en 3 optionele low-profile steunen worden meegeleverd, kan hij gemakkelijk worden geïnstalleerd ongeacht de vormfactor van de behuizing.
Toon meer
❮
❯
