Je bent nog niet ingelogd
Lenovo COM Expansion Card interfacekaart/-adapter Intern RS-232
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Lenovo COM Expansion Card is een interne interfacekaart die een extra RS-232-seriële poort toevoegt aan uw systeem. Met deze kaart kunt u apparaten met een seriële interface, zoals modems, barcodescanners of industriële machines, aansluiten op uw computer. De kaart maakt gebruik van een BTB-hostinterface voor eenvoudige installatie en integratie in uw Lenovo-systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Intern | ✓︎ |
| Hostinterface | BTB |
| Output interface | RS-232 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 195892090182 |
| Vendorcode | 4XH1K25073 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, CE, CB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | ThinkCentre Tiny |
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 39,5 mm |
| Diepte | 36,2 mm |
| Gewicht | 16,4 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gastheerinterface geslacht | Man |
| Hostinterface | BTB |
| Output interface | RS-232 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892090182 |
| Vendorcode | 4XH1K25073 |
| Artikelnr | 1151012 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
